DIECEZJALNE CZUWANIE APOSTOLATU „ZŁOTA RÓŻA ” w WOLI GUŁOWSKIEJ w dniach 15/16 lipca 2023r.

Kochane Różyczki! 

W nocy z 15-go na 16-go lipca br. w Sanktuarium w Woli Gułowskiej odbędzie się  czuwanie nocne przed Świętem Matki Bożej Szkaplerznej pod hasłem: ” Z Maryją przez życie „. Prosimy każdą Wspólnotę Złotej Róży o złożenie u stóp Maryi daru – niewiędnącej  róży od Wspólnoty . Niech modlitwa różańcowa trwająca od godz.12-tej 15-go lipca do godz.12-tej 16-go lipca połączy wszystkie Wspólnoty Apostolatu Złota Róża w jeden wieniec różany , który niczym płaszcz Maryi będzie naszą bronią i ochroną.

Z błogosławieństwem ks. Opiekuna.

DIECEZJALNE CZUWANIE APOSTOLATU „ZŁOTA RÓŻA ” w WOLI GUŁOWSKIEJ w dniach 15/16 lipca 2023r.

Hasło czuwania : „Z Maryją przez życie”.

„Niech bójmy się, że Maryja przesłoni nam Jezusa. Ona jest po to, aby nas do Niego prowadzić „.- (bł. ks.kard.Stefan Wyszyński). Zapraszamy wszystkich, którzy noszą Szkaplerz, znak przynależności do Matki Bożej Szkaplerznej, jak również tych , którzy pragną go przyjąć na spotkaniu modlitewnym, które odbędzie się w nocy z 15/16 lipca w Sanktuarium Matki Bożej w Woli Gułowskiej, aby wypraszać potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny, Kościoła, Kapłanów i naszych rodzin.. Zawierzmy swoje życie i wszystkich, których kochamy naszej Matce, abyśmy słuchając Jej pouczeń i naśladując Jej cnoty, u kresu ziemskiej wędrówki mogli stanąć przed Obliczem Boga ratując Jego Serce.

Niech bójmy się, że Maryja przesłoni nam Jezusa. Ona jest po to, aby nas do Niego prowadzić „.- (bł. ks.kard.Stefan Wyszyński). Zapraszamy wszystkich, którzy noszą Szkaplerz, znak przynależności do Matki Bożej Szkaplerznej, jak również tych , którzy pragną go przyjąć na spotkaniu modlitewnym, które odbędzie się w nocy z 15/16 lipca w Sanktuarium Matki Bożej w Woli Gułowskiej, aby wypraszać potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny, Kościoła, Kapłanów i naszych rodzin.. Zawierzmy swoje życie i wszystkich, których kochamy naszej Matce, abyśmy słuchając Jej pouczeń i naśladując Jej cnoty, u kresu ziemskiej wędrówki mogli stanąć przed Obliczem Boga ratując Jego Serce.

Program czuwania :

20.00 – zawiązanie wspólnoty -Różaniec cz. Światła

21.00 – Apel Jasnogórski i Msza Święta (Odnowienie Aktu Zawierzenia Maryi Apostolatu Złota Róża -dla chętnych, przyjęcie Szkaplerza.

22.00 – agapa.

22.30 – 3.00 wystawienie Najśw. Sakramentu -adoracja , Tajemnice Radosne, Litania do Serca Jezusowego Jezusowego, Tajemnice Bolesne, Litania do Krwi Chrystusa.

1.30 – Msza Święta Odpustowa

2.30 – Droga Krzyżowa z lampionami

3.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, Różaniec cz. Chwalebna i błogosławieństwo Lurdzkie. Zakończenie czuwania.

Odpowiedzialny ks. Grzegorz Koc

(Visited 76 times, 1 visits today)