Zjazd Apostolatu Modlitwy i Postu za Kapłanów „Złota Róża” – Kodeń 9.09.2023r.

„Pokładając ufność w Tobie, Matko Boża, będę zbawiony; pod Twym orędownictwem i opieką nie będę  niczego się lękał; z Twoją pomocą będę zwalczał i zwyciężał moich nieprzyjaciół, gdyż nabożeństwo do Ciebie jest bronią zbawienia, jaką Bóg daje tym, których chce zbawić” .( św. Jan Damasceński)

Kochani Kapłani – zwracamy się do Was z serdecznym zaproszeniem do udziału w  naszym zjeździe w Kodniu w dniu 09.09.2023r, a także z prośbą o modlitwę za organizatorów i uczestników spotkania.

KOCHANI KAPŁANI– potrzebujemy Waszej obecności i modlitwy. Potrzebujemy Waszych kapłańskich dłoni, karmiących nas Ciałem i Krwią Chrystusa, Jego Słowem, zanurzających nas w Krwi Chrystusa i udzielających nam błogosławieństwa Ojca Niebieskiego. Niech nasze wspólne serca, zjednoczone w  modlitwach zanoszonych przez pośrednictwo Maryi, naszej Matki, przed Oblicze Ojca Niebieskiego, przyniosą obfity owoc, abyśmy jako apostołowie Maryi, razem z Maryją odnieśli zwycięstwo w  walce z mocami ciemności.

Z błogosławieństwem i darem modlitwy

Rada Diecezjalna Apostolatu „Złota Róża”

Kochane Różyczki!

  Zapraszamy wszystkie Wspólnoty Apostolatu „ Złota Róża” i wszystkich, którzy kochają Kapłanów, na spotkanie w Kodniu w dniu 09.09.2023r. Nasza Matka Niebieska, Ta która zaufała Bogu, mówiąc – Fiat, pragnie byśmy z ufnością oddali Jej swoje serca i troski, a Ona jako nasza Matka bezpiecznie poprowadzi nas do Serca Jezusa.

HASŁO SPOTKANIA:  „MARYJA NASZĄ MATKĄ I SCHRONIENIEM”

PROGRAM  SPOTKANIA

11.15  – Różaniec – cz. Światła ( na placu przed figurą Matki Bożej)

12.00 – MSZA ŚWIĘTA ( bazylika)

13.00 – Przerwa obiadowa – spotkanie księży  

15.00 –Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego ( Kościół Ducha Świętego) , Bieżące informacje o działalności Apostolatu ( bazylika) –przekazanie figurek,  świadectwa  

16.00- Konferencja ( Kościół Ducha Świętego)

17.00 – DROGA KRZYŻOWA (Kalwaria)

18.30  – Agapa w grupach

 20.00- ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU, RÓŻANIEC (cz. Chwalebna),    Błogosławieństwo Lurdzkie (bazylika)

  21.00 –    Apel Jasnogórski, zakończenie, krąg przyjaźni, rozesłanie (bazylika)

Odpowiedzialny za  zjazd – ks. dr Grzegorz Koc

(Visited 429 times, 1 visits today)