Ogólnopolski Zjazd Apostolatu Modlitwy i Postu za Kapłanów „Złota Róża” – Kodeń, 23.09.2017

 

 

Ogólnopolski Zjazd Apostolatu Modlitwy i Postu za Kapłanów „Złota Róża” odbędzie się w Kodniu w dniu 23 września 2017roku.

„Żniwo wielkie, ale robotników mało”. Są to słowa, które Jezus z miłością kieruje do Ciebie i do każdego z nas.

Jeśli jesteś katolikiem, rozumiesz potrzebę chwili, wiesz kim jest kapłan w Sercu Jezusa i Maryi, czujesz potrzebę modlitwy za ten skarb, który podarował nam Bóg w osobie kapłana, to także czuj się zaproszonym na Zjazd do Kodnia.

Jesteś wybranym i powołanym przez Matkę Bożą Kodeńską, Matkę Pojednania, która czeka na Ciebie z otwartym Sercem i naręczem Bożych darów. Czy możesz odmówić swojej Matce?

 

 

W bieżącym roku Apostolat „Złota Róża” przeżywa swoją 10 rocznicę powstania. Dostrzegamy dziś potrzebę modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, dlatego też biskup siedlecki zatwierdził w tym roku powstały apostolat modlitwy i postu za kapłanów. W związku z tym chcemy uczcić 10-cio lecie jego istnienia i dlatego 23 września serdecznie zapraszamy na  uroczystą dziękczynną Mszę św, konferencję oraz wspólne świętowanie do Kodnia na godzinę 10.

Z wyrazami szacunku

  1. Grzegorz Koc

 

Zwracamy się także do ukochanych Synów Maryi i Jezusa – Kapłanów z serdecznym zaproszeniem na nasz zjazd w Kodniu, a także o wsparcie modlitewne organizatorów i wszystkich uczestników spotkania.

Z błogosławieństwem i darem modlitwy –

                    organizatorzy

 

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 

 

– Prośba o nowennę do Ducha Świętego, jeden dzień postu o chlebie i wodzie lub godzinę  adoracji w ciszy w intencji dziękczynnej za łaski związane z Apostolatem . Czas i formę modlitwy ustala animator.

– Bardzo prosimy o przywiezienie na spotkanie PROPORCA grupy oraz lampionu.

– Można wziąć udział w procesji z darami  (od Waszej wspólnoty)  w czasie Mszy św.

– Możemy złożyć swoje świadectwo na piśmie (do kroniki).

– Bardzo prosimy o dalsze zgłaszanie się do Nieustającego Różańca (pół godziny modlitwy w tygodniu), który pragniemy złożyć jako dar na naszym  spotkaniu w dniu 23 września.

– By ułatwić kontakt między nami, prosimy  animatorów o podanie  adresu e-mail .

– Można łączyć się z nami,  uczestnicząc w Apelu Jasnogórskim, transmitowanym przez telewizję TRWAM lub Radio Maryja ( jest to bardzo ważne!).

–  Prosimy osoby, które nie będą mogły pojechać na spotkanie, aby połączyły się z nami duchowo.

 

Przypominamy bardzo ważną  rzecz, dotyczącą jałmużny na podstawie słów z księgi Tobiasza (4, 7-11): „Dawaj jałmużnę z majętności swojej i niech oko twoje nie będzie skąpe w czynieniu jałmużny! Będziesz miał mało – daj mniej, ale nie wzbraniaj się dawać jałmużny nawet z niewielkiej własności! Tak zaskarbisz sobie wielkie dobra na dzień potrzebny, ponieważ jałmużna wybawia od śmierci i nie pozwala wejść do ciemności. Jałmużna bowiem jest wspaniałym darem dla tych, którzy ją dają przed obliczem Najwyższego”.

Więc pamiętajmy: Jałmużna uwalnia od śmierci, ona oczyszcza z każdego grzechu. Ci, którzy dają jałmużnę, nasyceni będą życiem.”( ale tylko ofiarowana z serca!)

Dziękujemy wszystkim za modlitwę, błogosławieństwo i wszelką pomoc, i prosimy o dalszą, a także zapraszamy  osoby WIELKIEGO SERCA, które będą mogły i zechcą wesprzeć to DZIEŁO, bowiem funkcjonuje ono tylko z Opatrzności Bożej. Potrzeb jest wiele, ale APOSTOLAT MIŁOŚCI może istnieć tylko z MIŁOŚCI.

– Jest możliwość zamówienia noclegu w Domu Pielgrzyma .

– Więcej informacji otrzymamy na spotkaniu w Kodniu.

– Bardzo prosimy o zgłoszenie grup do 13 września, ponieważ dla wszystkich uczestników spotkania będzie przygotowany obiad oraz kawa, herbata i tort w cenie 15zł. Organizatorów prosi się o zebranie pieniędzy od zgłoszonych uczestników oraz przekazanie ich wyznaczonej osobie.

Maryja oczekuje CIEBIE z wielką miłością!

 

Z błogosławieństwem

Apostolat  Modlitwy i Postu za Kapłanów „Złota Róża”

Kontakt:  

tel. (25) 633-96-83, kom.602 425 804

(Visited 522 times, 1 visits today)